Komoda Stream vdechne interiéru harmonii

Komoda Stream je originální designový kousek od slovenského designéra Ivana Čobeje, dvorního designéra firmy Brik.Vyznačuje se prostorovým vlněním s ladnými křivkami, které do interiéru symbolicky vdechují půvabnou harmonii. Stream splní nejvyšší estetické požadavky toho nejnáročnějšího zákazníka. Zachovává si jednoduchost, která nechává vyniknout kresbě masivního dřeva.

Komoda Stream nabízí nespočet rozměrových a typových variant. Na výběr jsou horizontálně nebo vertikálně řešené komody. U každé komody je možné zvolit si variantu s rovnými či vlněnými zády, podle toho, zda chcete umístit komodu ke stěně nebo ji nechat vyniknout v prostoru. Vnitřní vybavení komody tvoří plnovýsuvné zásuvky, do kterých pohodlně umístíte vše potřebné. Stream se vyrábí v dýhovaném provedení z ručně lisované dýhy, která se vyrábí speciálně na objednávku. Na výběr je dýha buková, dubová nebo ořechová. Bukové a dubové dýhy je možné upravit mořením. Rozsáhlý vzorník mořených dýh naleznete na showroomu QL studia. Pokud však nejste příznivcem dřevin a dáváte přednost barvě, může být komoda v matném či lesklém barevném laku. Zvolit si můžete jakýkoliv barevný odstín ze vzorkovnice RAL! RAL je celosvětově uznávaným standardem pro stupnici barevných odstínů.

Přijďte se na vlastní oči podívat na krásu, jedinečnost a precizní zpracování tohoto solitérního skvostu na showroom QL Studia.