Brik na veletrhu nábytku v Nitře

Slovenský výrobce špičkového nábytku Brik představil na veletrhu Nábytek a bývanie 2018 v Nitře spoustu novinek, které rozhodně stojí za pozornost! Byly představeny tyto nové kusy nábytku:

 

KOMODA VALENTINA 1 a 2

Novinkové komody jsou v jednoduchém a čistém designu s lineárními prvky, které zvýrazňují jejich eleganci a styl. Hmotu odlehčuje komaxitová podnož. Valentina 1 má dvě zásuvky a Valentina 2 má zásuvky tři. Vnitřek zásuvek je v dubovém dýhovaném provedení.

STŮL BANGKOK A KŘESLO LUDOVIKA

Bangkok je designový dýhovaný stůl, který na první pohled zaujme svou masivní kuželovitou podnoží. Je k dispozicí v několika rozměrech i materiálových provedeních. Ludovika je pohodlné křesílko, které splní očekávání každého, kdo touží po lehké eleganci ve spojení s komfortním sezením.

STOLEK UFO a DISK

Ufo a disk jsou kulaté dýhované stolky s masivními nohami. K dispozici jsou ve více rozměrech i materiálových provedeních.

 

KNIHOVNA URBAN ZÁSUVKOVÁ

Knihovna Urban dostala nové vylepšení v podobě zásuvek a představuje tak pokračování elegantní a čisté série Urban. K dispozici je v široké škále barevných provedeních a v mořeních bukové, dubové a ořechové dýhy.

POSTEL DREAM

Dream je celočalouněná postel s robustním předním čelem a masivními nožkami. Postel skvěle doplňují stolky Disk. Na výběr je nesčetné množství potahových materiálů.

SEDACÍ SOUPRAVA TETRA LIGHT

Sedačka Tetra Light navazuje na úspěšný modelu Tetra. Robustní tvar v kombinaci s extra měkkými sedáky, to je charakteristika sedačky Tetra. Model Light je odlehčený jemnými elegantními nožičkami.