Daidalos získal moderní šmrnc a důkladné řemeslné zpracování

Sedací souprava Daidalos II navazuje na sedací soupravu Daidalos, která se vyrábí již 15 let. Studio Polstrin se rozhodlo inovovat tuto velmi úspěšnou sedací soupravu a výsledek rozhodně stojí za to! Po několika měsíčním procesu vznikla do detailu propracovaná sedací souprava, kterou by jste si rozhodně neměli nechat ujít.

Nejvýraznější změnou oproti předchůdci je zpracování sedáku pomocí efektních čalounických vtahů. Čtverce jsou na jednotlivých dílech vyladěné tak, aby jejich rozvržení na sedácích působilo vždy symetricky. Oproti původnímu Daidalosu je použité výrazné prošití, které zejména u hladkých potahových textilií a usní působí velmi efektně. Područka je odlehčená a z vnější strany ozdobená čalounickými vtahy. Variabilita jednotlivých prvků dává svobodu při vytváření malých i velkých sedacích sestav. Na výběr jsou dva typy podnoží, a to ližina v matné komaxitu v černé nebo hnědé barvě a dřevěné bukové či dubové podnoží. Bukové podnoží lze namořit do odstínu wenge a ořech. Dále se nabízí výběr ze dvou výšek podnoží – 12 a 14 centimentrů, čímž lze docílit optimální výšku sedu pro konkrétního zákazníka.

Přijďte se podívat na tuto exkluzivní sedací soupravu Daidalos II do QL studia, na ulici Selská 63 v Brně. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné sestavy a potahového materiálu přímo pro vás.