Dopřejte si svou knihovnu Brik

Knihovny jsou nepostradatelným kusem nábytku téměř v každé domácnosti. Není nad to sáhnout po oblíbené knize, usednout do pohodlného křesla, rozsvítit lampičku a dopřát si ničím nerušený odpočinek. Knihovna nemusí mít výhradní místo pouze v obývacím pokoji. Umístit ji můžete v ložnici nebo můžete zřídit více knihoven ve více místnostech. Zapomenout byste rozhodně neměli také na dětský pokoj. Vedle knih navíc můžete poličky knihoven doladit také všemožnými dekoracemi.

Vyberte vašim knihám a dekoracím knihovnu od společnosti Brik s originálním a nadčasovým designem! Knihovny Brik nejsou jen nábytkem, ale především šperkem v interiéru, který dodá prostoru atmosféru a jedinečnost. Každý detail výrobku je zpracovaný ve špičkové kvalitě s tím nejpreciznějším přístupem. Brik nabízí velké množství knihoven různých tvarů, materiálů a rozměrů. Vybírat můžete z dýhovaného provedení dub, buk a ořech americký. V nabídce je 22 základních druhů moření, dále matné emaily a vysoký lesk. Brik nelimituje rozměrové úpravy typových výrobků, čímž vám umožňuje přizpůsobit výrobky na míru vašeho interiéru. Stačí si jen vybrat. Přijďte se podívat a přesvědčit se o výjimečnosti nábytku BRIK do QL Studia na Selské 63 v Brně.

Mezi velmi oblíbené knihovny Brik patří například

Knihovna Tatry

Knihovna s originálním a nadčasovým designem. V dýhovaném provedení nebo v matném laku není jen praktickým kusem nábytku, ale i efektním prvkem v prostoru. Je stejně skvělá u stěny jako v prostoru. Knihovna je dostatečně výrazná na vizuálně předělení prostoru, ale zároveň je i dost vzdušná, aby nechávala světlo i prostor volně plynout. Knihovna nabízí velkou rozměrovou variabilitu.

Brik Story

Exkluzivní knihovna Brik story kombinuje dýhu a kůži a vytváří dojem horizontálních desek postavených na knihách, které jsou vyvázané v kůži.

Knihovna Labyrint

Knihovna, která vytváří skryté zákoutí za kolmými příčkami, je ideální volbou na rozdělení místnosti s cílem snížení přehlednosti mezi dvěma prostory. Vyrábí se jako volitelná kombinace barev jednotlivých ploch s dýhou nebo celodýhovaná či celobarevná.

Knihovna Wall

Knihovna Wall je určená ke stěně. Jednotlivé segmenty je možné na délku přidávat nebo ubírat. Vyrábí se v dýhovaném provedení nebo v matném či lesklém laku.