Jak vybrat pohovku na trvalé spaní?

U malých bytů se naši zákazníci často rozhodují, zda-li vybrat klasickou postel, nebo rozkládací pohovku. Pokud bychom vsadili na úsporu místa, jasnou volbou je pohovka na trvalé spaní. Sice ji musíme každý den skládat, ale nezabírá místo během dne. Navíc v rohové sestavě může nabízet další úložný prostor, což se v malém bytě vždycky hodí.

Při výběru pohovky na každodenní spaní vsaďte na kvalitu, protože se to v tomto případě mnohonásobně vyplatí. Než si zničit záda, je lepší několik měsíců šetřit na propracovaný vysoce jakostní kousek. Pohovka by vám měla být pohodlná, ale současně je potřeba dbát na kvalitní zpracování. To je zárukou dlouholeté spokojenosti. Ptejte se na počet cyklů rozložení a složení sedací soupravy. Nejlépe 5000 cyklů a více.

Vyplatí se zkoušet

Při nákupu sedací soupravy na každodenní spaní se vyplatí navštívit specializovanou prodejnu. Nejdříve si sedačku nechte do detailu popsat a pak si ji vyzkoušejte ve všech polohách. Rozložte ji, složte ji, kolikrát jen budete chtít. Je potřeba se ujistit, že rozkládání je snadné a bezpečné. Potom ji nechte rozloženou a vyzkoušejte i matraci, aby jste si byli jistí, že vám bude vyhovovat. Tloušťku matrace doporučujeme alespoň 10 cm.

Snadná údržba

Při výběru sedací soupravy do bytu či domu je třeba se rozhodovat kromě kvality rozkladu, tak podle potahového materiálu, aby vám co nejdéle vydržel bezvadný vzhled. Doporučujeme se zaměřit na materiálovou skladbu potahu, funkčnost a udržovatelnost. Ošetření úpravou Aquaclean, Vision, apod. vám to jistě usnadní. Velice se snadno udržují a čistí se jen vodou a hadříkem.

To nejlepší pro vás

Uvědomujeme si, že výběr sedací soupravy na trvalé spaní není jednoduchou záležitostí. Naši odborní prodejci vám rádi poradí s výběrem produktu, který je pro vás vhodný a odpovídá vaši konkrétní představě. Samozřejmě s vámi zkonzultují použité materiály a provedení konstrukce, tak výběr potahových látek a řešení obytného prostoru jako celku. Samozřejmostí je i doprava a vynáška s předáním našich produktů až k vám domů i s kompletací zajištěnou námi osobně. Budeme se těšit na viděnou u nás v showroomu QL Studio.