Nezbytnost každého obýváku.

Kde jinde strávit chvíle pohody, než u konferenčního stolku s dobrou kávou a přáteli. Kdo by to neznal. Konferenční stolky jsou stejně potřebné jako pohodlná sedací souprava, před kterou je často stavíme. Nemusí však být jen nutností a odkládacím prostorem.

Může ladit s ostatním nábytkem

Konferenční stolky nejsou jen oblíbeným doplňkem sestavy sedací soupravy. V současnosti slouží i jako dominantní část nábytku, díky kterému působí interiér luxusním a moderním dojmem. Můžete si vybrat kompaktní konferenční stolky nebo verze složené z více částí. Rozličné jsou i velikosti a použitými materiály. Naši výrobci nabízí pestrou škálu stolků s deskami dřevěnými, dýhovanými, barevnými, nebo také skleněnými či keramickými.

Vybírat u nás můžete i ze všech geometrických tvarů. Oblíbený je kruh či obdélník. Nabízí se i čtverec, ovál či elipsa. Nyní je populární spojovat více stolků dohromady. Různě se kříží či překrývají. Tím lze získat dostatečnou plochu k servírování oblíbených pochutin a pití. Lze říci, že v současném interiéru stále dominují čisté linie a originální design.

Praktický a subtilní

Odkládací stolky jsou další variantou pro obývací pokoje. Jsou menších rozměrů než konferenční stolky a lze je použít k sedací soupravě, křeslu nebo v ložnici k posteli. I zde naši výrobci nabízí pestrou škálu stolků s deskami dřevěnými, dýhovanými, barevnými, nebo také skleněnými či keramickými. Nyní jsou oblíbené tenké linie kovové konstrukce v provedení komaxit, který představuje zajímavý designový prvek. Tenká deska stolku potom umocňuje optickou lehkost výrobku. Dva rozměry stolků navíc vytváří kompaktní celek, kdy jeden je přes roh vsunut do druhého. Lze je samozřejmě použít také samostatně.

To nejlepší pro vás.

Jsme si vědomy, že výběr stolků není jednoduchou záležitostí. Naši odborní prodejci vám rádi poradí s výběrem produktu, který je pro vás vhodný a odpovídá vaši konkrétní představě. Samozřejmě s vámi zkonzultují použité materiály a provedení konstrukce. Samozřejmostí je i doprava a vynáška s předáním našich produktů až k vám domů i s kompletací zajištěnou námi osobně. Budeme se těšit na viděnou u nás v showroomu QL Studio.