Nová kolekce postelí

Společnost Polstrin představila novou kolekci nápaditých postelí s názvy OLA, EVORA A ALICIA, které zaujmou zajímavý detaily. Do konce října je můžete zakoupit se závaděcí 15 % slevou. Dovolujeme si vás srdečně pozvat na tyto nové čalouněné postele do showroomu QL studia, kde vám rádi nové modely osobně představíme.

U nové kolekce postelí je kladen značný důraz na design a použití poutavých detailů, které podtrhují celkový dojem. Jedná se zejména o prvky na zadním čele, zkosení bočnic a podnoží. Pro novou kolekci bylo speciálně navrženo nové dřevěné podnoží, které se může zvýraznit rámem po obvodu bočnic. Je to výrazný, poutavý prvek, který je nabízen v bukovém, dubovém, malinovém nebo tyrkysovém provedení. Pohodlné vstávání umožňuje komfortní výška bočnice 47 cm. Součástí všech nabízených postelí je stavitelná mechanika, která umožňuje nastavovat výšku uložení roštu ve čtyřech úrovních. Pokud máte v domácnosti málo úložného prostoru, můžete zvolit postel s praktickým úložným prostorem, do kterého schováte veškeré lůžkoviny či další věci. Úložný prostor je řešen přidáním podlážky do úrovně spodní hrany bočnic. Opticky se tak nezmění vzhled postele a zachovává si svou vzdušnost. Všechny modely jsou pevné, stabilní a přináší to nejlepší pro zdravý spánek.

OLA

Postel OLA je nepřehlédnutelná díky svému vysokému čelu a zajímavým detailům. Nejvýraznějším jsou dřevěné kolíčky, které zdobí čalounické vtahy na zadním čele. Kolíčky mohou být v buku, dubu, či v barvě malin nebo tyrkysu. Materiál a barva kolíčků koresponduje s výběrem podnoží a postel tak působí uceleným dojmem. Dalším vtipným detailem je ozdobná paspule na hraně zadního čela.

EVORA

Postel EVORA, stejně jako OLA, na první pohled upoutá svou jemností díky oblým tvarům a svým vysokým čelem, které je opticky rozdělené na dvě části. Na každou část lze použít jiné materiály a postel tak skýtá spoustu originálních kombinací. Je jen na vás, jakou zvolíte.

ALICIA

Postel Alicia je první postel, která má boky. Boky jsou zkosené a obepínají rám postele. Do čela je vsunuta očalouněná deska v jiném materiálu, která dominantní čelo opticky rozděluje a odlehčuje. Originalitu můžete podtrhnout kontrastním podnožím.