Novinka – zdobná čalouněná postel Kora

KORA je jemná a decentní postel, která dá vyniknout doplňkům a nebude narušovat příjemný dojem z celkového prostoru vaší ložnice. Má měkce polstrované čelo postele, které je zdobené čalounickými vtahy vytvářející pravidelné kosočtverce, které jsou doplněny stylovými potaženými knoflíky. Propracované čelo postele odkazuje na velký podíl ruční řemeslné práce. Dřevěná očalouněná konstrukce je pevná a velmi stabilní díky kvalitnímu vnitřnímu kování, rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o úložný prostor ve formě zásuvkového modulu ve dvou standardních velikostech.

Čalouněnou postel vám rádi potáhneme některou z 1700 textilií, které máme v nabídce. Můžete si vybrat z látek, koženek či kůží. Stačí si jen přijít vybrat. Rádi vám s výběrem poradíme.

Čalouněné postele jsou velmi oblíbené a oproti klasickým dřevěným postelím dokážou díky správně zvolenému potahovému materiálu vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru.