Objevte novou kolekci exkluzivních matrací

Objevte novou kolekci matrací AHORN s unikátními pěnami s příměsí přírodního sójového oleje. Matrace se svými vlastnostmi řadí mezi nejkvalitnější matrace a zároveň jsou šetrnější k životnímu prostředí. Mají delší životnost a vysokou elasticitu, výbornou prodyšnost, tvarovou stálost a zdravotní nezávadnost. Novou kolekci tvoří 4 luxusní matrace. Přijďte si je vyzkoušet na vlastní kůži do našeho showroomu QL studia.

Carina
Carina je přepychová matrace s propracovaným třívrstvým jádrem. Speciálně tvarované vrstvy s různou tuhostí se spojují ve funkční a harmonický celek, který optimálně podpírá a odlehčuje páteř. Dokonalý komfort spánku je dosažen díky lehací ploše z paměťové pěny, která zmírňuje bolesti zad a kloubů. Matrace má nelepené jádro ideální pro alergiky, které umožňuje praktické rozložení a provětrání matrace. Potah Tencel s klimatizační mřížkou výborně odvádí vlhkost z jádra matrace a zachovává svěží prostředí lůžka. Matraci Carinu si můžete přijít vyzkoušet a přesvědčit se o jejich kvalitách do našeho showroomu QL studia.

Vela
Vela je matrace s prvotřídními vlastnostmi oboustranné matrace. Vyhoví i těm nejnáročnějším partnerským představám. Jádro má 7 anatomických zón, které poskytují páteři tu nejlepší oporu. Změkčená ramenní oblast příjemně uvolní ramena při spánku na boku. Kvalitní materiály a provedení v kombinaci s praktickým nelepeným jádrem si zamiluje každý, kdo preferuje zdravé a klidné spaní. Prošívaný potah Silver Gard se stříbrnými vlákny působí antibakteriálně a zachovává příjemnou svěžest ložnice. Matraci Velu si můžete přijít vyzkoušet do našeho showroomu QL studia.

Taura
Matrace Taura s příměsí sójového oleje je výborně elastická, prodyšná a tvarově stálá. Zónované jádro má v jednotlivých částech matrace odlišnou tuhost, která individuálně kopíruje anatomii těla. Tužší bederní část a změkčení v oblasti ramen zabezpečí správnou polohu páteře, zamezí otlačení ramen a dopřeje vám komfortní spánek. Prořez jádra výborně odvádí vlhkost a podporuje ventilaci vzduchu. Prošívaný potah Silver Gard se stříbrnými vlákny působí antibakteriálně a zachovává příjemnou svěžest ložnice.

Menta
Matrace Menta je určená pro milovníky měkkého a poddajné spaní. S touto exkluzivní matrací s příměsí sójového oleje bude každá noc jako ten nejlíbeznější sen. Příčný i podélný prořez pěny podporuje prokrvení jednotlivých partií a preventivně působí proti proleženinám. Změkčená ramenní oblast zamezí otlačení ramen a dopřeje vám komfortní spánek v poloze na boku. Prošívaný potah Silver Gard se stříbrnými vlákny působí antibakteriálně a zachovává příjemnou svěžest ložnice.