Originální designový kousek do vašeho interiéru

Komoda Tanger je originální designový kousek od slovenského designéra Ivana Čobeje, dvorního designéra firmy Brik. Tanger oživí váš prostor a stane se šperkem každého moderního interiéru.Tradiční kus nábytku dostal moderní design, který se vyznačuje prostorovým zešikmením čelních částí s různými konečnými efekty. Komoda je vhodná do obývacích pokojů, ložnicí, předsíní či pracoven.

Tanger se vyrábí v celé škále barev vzorkovníku RAL, a to buď ve vysokém lesku nebo v matném provedení. Konečná povrchová úprava se realizuje odolnými polyuretanovými nebo akrylátovými laky. Komoda je postavená na efektních nerezových nožičkách.

Tanger se vyrábí v několika typových a rozměrových variantách. Tanger 1 má šest zásuvek a rozměr 1800×450/751 mm. Tanger W se vyznačuje prostorovým zešikmením dveřních částí s konečným efektem písmena „W“. Je v provedení dvou otvíravých dveří s vnitřními policemi, rozměr je 1200×450/1300 mm. Tanger X se vyznačuje prostorovým zešikmením dveřních částí s konečným efektem písmena „X“ a je v provedení dvou otvíravých dveří s vnitřními policemi, rozměr je 1200×450/1300 mm. Poslední je komoda Tanger XO, která se vyznačuje prostorovým zešikmením dveřních částí s konečným efektem písmena „X“ a „O“ nebo tvarem ryby. Komoda je v provedení tří otvíravých dveří s vnitřními policemi a šesti zásuvek, tři jsou v horní a tři ve spodní části. Rozměr komody je 1446×450/1069 mm.

Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti této komody do QL Studia na Selskou 63 v Brně.