POSTEL NIGHTBOOK OPTIONS „BEZPEČNÉ SPANÍ X NEBEZPEČNÉ EMOCE“

Bezpečné spaní s nebezpečnými emocemi a nová dimenze spánku pro všechny, kteří se nebojí divokých snů! Netradiční kolekce NIGHTBOOK OPTIONS je určena pro milovníky designu a kvality. Nudná šeď a konzervativní zpracování je pravým opakem této kolekce!

Kolekce designových čalouněných postelí, kterou navrhl světoznámý prof. ak. arch. Jiří Pelcl, je charakterizována dominantními čely, které postelím udávají rozdílný charakter a výraz. Prostorné dvojlůžko je odlehčené kovovými nožičkami, díky čemuž celá konstrukce nepůsobí těžce a robustně. Netradiční designové postele s vysokým čelem a volně loženou matrací se stanou výrazným prvkem vaší ložnice. Dopřejte si i vy kus originálu a oživte vaši ložnici! Kolekce NIGHTBOOK OPTIONS v odvážném designu dávají spaní nový rozměr.

NIGHTBOOK OPTIONS má několik vzrušujících variant! Pro milovníky zvířat byla navržena postel Mice play. Její čelo nápadně připomíná kočičí srst. Pro ty, kdo preferují neonové barvičky, je zde růžová postel Pinkie pixie. Čelo modelu Conception zdobí sytě růžové poletující atomy na temně šedém základu. Postel Black cat white cat staví do kontrastu barvu i materiál – černobílá kombinace a jemná tkanina jsou doplněny o trsy kožešiny. Bílé čelo luxusního modelu Shingle beach je osázeno skleněnými broušenými prvky od výrobce křišťálového skla a bižuterie společnosti Precioza.

Vaši vysněnou postel můžete doplnit o lampičku, noční stolky či volně stojící efektní zrcadlo ve stejném designu a materiálu!
Přijďte se podívat na showroom QL studia a vybrat si vaši novou snovou postel.