Přikrývky a polštáře Kauffmann nově na showroomu

QL studio vám nově nabízí exkluzivní přikrývky a polštáře z jemného, nadýchaného prachového peří nejvyšší kvality značky Kauffmann.
Společnost Kauffmann byla založena roku 1896 v Rakouském Hörbranzu. Od té doby se již více než 115 let specializuje na výrobu péřových peřin a polštářů z nejkvalitnějších materiálů v panenském prostředí Bodamského jezera. V současnosti je společnost Kauffmann firmou s nejmodernější výrobním závodem na lůžkoviny z prachového peří v Evropě. Každoročně investuje velké finanční prostředky do výzkumu a vývoje, aby veškeré materiály byly zpracovány na nejvyšší úrovni. Část procesů při výrobě se však stále, už desítky let, provádí ručně, aby těm nejkvalitnějším surovinám byla poskytnuta jedinečná jemnost a péče, kterou jim můžou dát jen lidské ruce. Složitý proces výroby spolu s pečlivě vybíranými materiály zajišťují exkluzivní kvalitu výrobků. Jednoduše Kauffmann dělá vše proto, aby jste každý večer mohli nerušeně usínat a snít.

Výrobky Kauffmann jsou prvotřídní a nemají na českém trhu konkurenci. Prachové peří vyrovnává měnící se vnější teploty a vytváří teplé, suché a příjemné prostředí pro spánek. Přikrývky Kauffmann udržují optimální teplotu a zároveň jsou vzdušné, což jsou vlastnosti, které nelze nahradit žádným jiným výplňovým materiálem. Výplňový materiál peřin se nachází v jejich jednotlivých komorách nebo kazetách. Aby bylo peří v peřině rovnoměrně rozmístěné, udržovalo stejnou teplotu pod celou přikrývkou a nedocházelo k jeho přesypávání mezi komorami, je lemování a prošívání zesílené. Vyberte si tu přikrývku, která odpovídá přesně vašim potřebám – od lehkých až po extra teplé. Díky exkluzivnímu materiálu a výplně z čistého husího prachového peří zažijete novou dimenzi spánku. Vyzkoušejte i vy fantastický spánek pod lehkou přikrývkou z prachového peří. Když jednou zkusíte, nebudete moci už spát v ničem jiném.