Proč sedací soupravu z kvalitní usně?

Useň je přírodní materiál nabízející výjimečné vlastnosti. Již dotek jejího povrchu a charakteristická vůně osloví vaše smysly. Zvažujete koupi sedací soupravy z kvalitní usně? Pojďme se podívat na přednosti sedacích souprav z tohoto jedinečného materiálu.

Příjemná a hebká na dotek

Mnoho lidí má pocit, že v zimě bude kožená sedačka chladit a v létě se na ní budou lepit. Tyto argumenty jsou pravdivé, pokud jde o nekvalitní useň nebo koženku. Kvalitní semianilínová a anilinová useň naopak dýchá. V zimě hřeje a v létě chladí, je příjemná a hebká na dotek!

Přírodní materiál vhodný pro alergiky

Sedací soupravy z usně jsou na rozdíl od látkových hypoalergenní a jsou tak ideální volbou pro alergiky. Useň totiž do vnitřního čalounění nepropustí prach, pot ani jiné nečistoty a roztoči tak nemají šanci.

Luxusní vzhled

Pokud si potrpíte na luxusní vzhled sedací soupravy, je sedací souprava z usně tou pravou volbou, neboť useň je od nepaměti vnímána jako drahý, noblesní a reprezentativní materiál.

 

Jednoduchá údržba

Useň je lehce udržovatelná od prachu a dalších nečistot. Stačí jednou za čas sedačku otřít vlhkým hadříkem. Další výhodou je fakt, že na sedačce se nedrží tolik prachu ani zvířecích chlupů na rozdíl od sedaček látkových. Přibližně jednou za rok je třeba useň naimpregnovat. Díky impregnaci je i čištění případných skvrn snazší.

 

Mimořádně dlouhá životnost

Kvalitní sedací soupravy z usně se vyznačují dlouhou životností a vysokou odolností. Kvalitní usně mají silný a odolný povrch s tloušťkou 1,2 – 2 mm a nedají se jen tak lehce protrhnout ani poničit. Sedací soupravy vydrží atraktivní více jak deset let a vypadají mnohem déle elegantněji nežli látkové. Sedací soupravy z anilinové usně časem a užíváním navíc získávají patinu, která zdůrazňuje jejich přirozenou krásu.

 

Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti tohoto materiálů na showroom QL Studia!