Průhledná židle v interiéru?

NEW RETRO je designová transparentní židle navržená světoznámým designérem Fabriziem Batonim. Když se na židli posadíte poprvé, budete mít možná trochu nejistý pocit. Postupem času už ji ale začnete milovat a zjistíte, že New Retro nejen opticky nezatíží váš domov, ale ani kapsu. Židle je vzdušná a lehká a má jednu obrovskou výhodu. Je to s ní podobné jako s černou a bílou barvou, hodí se totiž skoro ke všemu a kamkoliv. Uplatní se jak v malém prostoru, který dokáže opticky zvětšit a prosvětlit, tak ve velkém prostoru, který by plný nábytku z masivních materiálů, mohl získat zbytečně tíživou atmosféru.

Ačkoliv transparentní židle působí subtilněji, jsou materiálově stejně odolné jako kvalitní barvené plastové židle. Vyrábí se z polykarbonátu té nejvyšší kvality. Domitalia má svoji speciální technologii výroby a používá prvotřídní materiály, takže si můžete být jisti, že vám nábytek dlouho vydrží. Je samozřejmě pravda, že při velké zátěži můžete plast poškrábat, ale na transparentní židli nejsou škrábance příliš vidět. Samozřejmostí je snadná údržba a nízká hmotnost usnadňující manipulaci, a to zejména dětem, které si mohou židle přenášet nebo posouvat podle potřeby.

Velkou výhodou je kombinovatelnost židlí, která je skutečně nekonečná. Židle se snadno kombinují s kovy, se dřevem i s kamenem. Úžasně vypadá například kombinace židlí New Retro s masivním jídelním stolem.

New Retro se vyrábí v celotransparentním provedení, kouřovém provedení nebo v transparentním provedení s efektní průhlednou červenou nebo kouřovou opěrkou. Kontrastní opěrky přinesou do interiéru zajímavý oživující prvek. K židlím je možné zakoupit podsedáky pro měkčí sed. Použitím židlí New Retro vznikne interiér s neopakovatelnou atmosférou. Vyberte si svou variantu židle.