QL studio obléká TON do 1700 potahových látek!

Nyní nově na showroomu QL Studia představujeme ohýbaný sedací nábytek TON s tradicí více než 150 let. Naše studio vám exkluzivně nabízí možnost vybrat si čalounění na produkty TON z více než 1700 potahových látek. Naše rozsáhlá nabídka textilií uspokojí každého zákazníka a každý interiér.
Můžete tak například sladit potahovou látku vaší sedací soupravy Polstrin s potahovou látkou jídelních židlí či solitérního křesla. Čalouněné jídelní židle nabízí mimořádný komfort sezení, rozzáří váš domov, nejsou tvrdé a nestudí. Je to snadné, stačí si vybrat.
Rádi vám s výběrem pomůžeme při vaší osobní návštěvě. V nabídce máme luxusní a vysoce kvalitní potahové látky světoznámých značek Thibaut, Höpke, Houles Paris, De Ploeg a dalších. Kombinace židlí a křesel Ton s potahovými látkami těchto značek je fascinující. Důkazem je křeslo Split ve spojení s látkou Höpke Mosaik s kohoutí stopou.
Zvolená látka s trendy vzorem vyzdvihuje a podtrhuje krásu minimalistického křesla a výsledek je ohromující. Dalším nádherným solitérem, který je k vidění u nás na showroomu, je pohodlné křeslo Dowel, které zaujme výrazným komfortním polstrováním podtrženým oblými tvary. Dowel jsme zkombinovali s látkou Höpke Boutique v pastelově růžové, která je barvou roku 2016 a navozuje pocit klidu a harmonie. Merano, jedno z nejoblíbenějších křesel, jsme doplnili oblíbenou látkou Höpke Mosaik Bendigo a výsledkem je velice vkusná, moderní a nadčasová kombinace. Kombinace produktů Ton a našich potahových látek vás dostane. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!