Rozkládací sedací soupravy na každodenní spaní

Sedací soupravy na každodenní spaní jsou vybaveny kvalitním rozkládacím mechanismem, který lze velmi jednoduše rozložit, a který umožňuje komfortní spaní pro každý den, aniž by tím utrpěla původní funkce pohovky, tedy místo pro pohodlné sezení a odpočinek. Sedací soupravy se výborně hodí převážně do menších bytů, kde bez problémů nahradí plnohodnotnou postel. Jsou také ideální do pracoven, hostovských a hotelových pokojů, rekreačních chat a chalup, kde nabídnou pohodlí sedačky i kvalitního lůžka. Polstrin design nabízí dva modely sedacích souprav na každodenní spaní, a to sedací soupravu Pergamon a sedací soupravu Arkas. Níže se o těchto modelech a jejich rozdílech dozvíte více.

PERGAMON

Pergamon je tvarově jednoduchá sedací souprava s rovnými a čistými liniemi, která se hodí téměř do každého interiéru. Je vybavena kvalitním rozkládacím mechanismem, který lze velmi jednoduše rozložit. Ložnou plochu tvoří pružinová nebo pěnová matrace, která je uložená na kovovém roštu. Matraci můžete po několika letech bez problému vyměnit a koupit novou, což je nesporná výhoda této sedací soupravy. Další předností pohovky Pergamon jsou široké sedáky a vyšší opěrky zad, díky kterým je usedání a vstávání ze sedací soupravy velmi příjemné a fyzicky nenáročné. Nevýhodou Pergamonu je velká váha dílů, vzhledem k použití kvalitního rozkládacího systému. Na manipulaci je tedy potřeba více silných rukou.

Pergamon se vyrábí v mnoha variantách. Vedle tradičního dvojkřesla je to především oblíbená rohová sestava, do které se vedle rozkládacího mechanismu vejde i úložný prostor, vhodný pro úschovu lůžkovin. Pergamon je standardně nabízen s matrací v šířce 160 a 140 centimetrů, k doptání jsou i rozměry 120, 110, 100, 90 a 70 centimetrů.

Pohovka Pergamon se díky svým pravidelným tvarům dobře kombinuje s dalším nábytkem v interiéru. Navíc si můžete vybrat mezi kulatým nebo hranatým podnožím a dále mezi úzkou a širokou područkou. Úzká má 12 a široká 25 centimetrů. Sestavy je možné doplnit praktickými podhlavníky nebo nerezovými tácy na područky. Naše studio vám nabízí možnost vybrat si čalounění z více než 1700 potahových látek. Naše rozsáhlá nabídka textilií uspokojí každého zákazníka a každý interiér.

Neváhejte přijďte si sedací soupravu Pergamon vyzkoušet do našeho studia.

ARKAS

Arkas je moderní víceúčelová sedací souprava. Přes den poslouží jako stylové a pohodlné dvojkřeslo, které nabízí příjemné posezení a možnost odpočinku. Večer lze Arkas několika snadnými pohyby rozložit na pohodlnou postel s kvalitní matrací, která splní velmi náročné požadavky na zdravý spánek. Kvalitní pružná pěnová matrace je umístěná na lamelovém roštu. Nabízíme dvě velikosti – pro šíři matrace 160 a 140 centimetrů. K doptání jsou i rozměry 120, 100 a 70 centimetrů.

Celkový zážitek z odpočinku v sedací soupravě Arkas zvyšuje kombinace komfortního sedáku a opěrákových polštářů. Sedáky jsou vyplněny vysoce objemovou polyuretanovou pěnou Duren, v opěrácích je použito jemné husí peří prémiové kvality. Pocit pohodlí ještě umocníte přidáním podhlavníků. Model lze navíc doplnit o výsuvná kolečka tzv. úklidový zdvih. Díky nim jednoduše přesunete z místa na místo, což oceníte zejména při úklidu. V nabídce je také ozdobná paspule, která podtrhne krásu tohoto modelu. Naše studio vám nabízí možnost vybrat si čalounění z více než 1700 potahových látek. Naše rozsáhlá nabídka textilií uspokojí každého zákazníka a každý interiér.

Přijďte si do QL Studia na vlastní kůži vyzkoušet pohodlnost a výjimečnost sedací soupravy Arkas.