Rozkládací stůl Permon

Slovenský výrobce špičkového nábytku Brik, představil v loňském roce svoji novinku rozkládací stůl Permon. Stůl vás příjemně osloví tenkými liniemi a propracovanými detaily. Svým vzezřením působí nadčasově. Rozložení stolů dává další místa k sezení. Již vás nepřekvapí nečekaná návštěva. Na velké oslavy se budete těšit.

Nemusíte mít obavy zdali se bude stůl hodit do vašeho stávajícího interiéru. U nových interiérů není co řešit. Rozkládací stůl Permon Brik vyrábí v rozměrových a materiálových variantách. Stůl můžete mít dlouhý 140, 160, 180, 200, 220 a 250 cm. Stolová deska může být z masivního dřeva, nebo z odolného materiálů neolith. V případě provedení v dřevěném masivu se vám nabízí buk, dub a ořech. Vybrané dřevo lze navíc dále mořit do více než 40 odstínů k vaši spokojenosti. A to není všechno. Jestliže toužíte po barevném provedení stačí si vybrat barvu ze vzorníků RAL.

Neviditelný rozkládací systém je umístěný v boční straně, po rozložení vám nabízí další místa k sezení. Pokud by jste o rozložení stolu neměli zájem, může být samozřejmě bez něj.

Bohužel tento stůl na showroomu QL Studia v Brně nemáme, nicméně další stoly a jídelní sety slovenského výrobce nábytku Brik pro vás již máme!