Sedací souprava, která povznese každý interiér

Hébé je elegantní a komfortní sedací souprava, která povznese každý interiér! Hébé vám dává pocit jedinečnosti, každý den a v každém okamžiku.

Předností Hébé je polohovací systém rafinovaně skrytý v podhlavníčkové části, který poskytuje maximální pohodlí při opření. Díky tomuto mechanismu již nemusíte dělat kompromisy mezi pohodlnou a vzdušnou sedací soupravou. Hébé je velmi vhodná do prostoru, neboť při sklopených podhlavnících působí jako vzdušná a nízká sedačka a nezatíží tak váš prostor.

Hébé nabízí možnost zvolit si mezi dvěma šířkami sedu – 70 a 85 cm. Jednotlivé díly sedací soupravy jsou velmi variabilní a lze z nich vytvořit velké i malé sedací sestavy, přesně podle vašeho přání. Sedací soupravu můžete doplnit pohodlným křeslem ve stejném designu nebo taburetem, který poslouží jako podnožka, místo na sezení, ke zvětšení sedací soupravy pro poležení nebo prostor pro odkládání předmětů. K odkládání předmětů slouží speciální nerezový tác na taburety, který nahradí funkci konferenčního stolu. Další variantou je pořízení nerezového tácu na područku nebo speciálního malého odkládacího stolku, jehož podnoží se zasune pod područku. Kombinací chromového podnoží ližiny s doplňky dosáhnete velmi exkluzivního vzhledu sedací soupravy. Sedací soupravě Hébé sluší polštářky, nabízíme čtvercové rozměru 60×60 cm, 50×50 cm, 40×40 cm a obdélníkové 60×35 cm a 50×30 cm. Ideální je kombinace dvou velikostí. V případě potřeby je Hébé možno dále doplnit o rozkládací mechanismus a vytvořit ložný prostor pro příležitostné spaní.

Krása a elegance sedací soupravy Hébé vynikne zejména v exkluzivní italské semianilínové usni PRESCOTT a dánské pigmentové usni VIKING. QL studio vám exkluzivně nabízí vybrat si čalounění na vaši sedací soupravu a polštářky z více než 1700 potahových látek. V nabídce máme luxusní a vysoce kvalitní potahové látky světoznámých značek Thibaut, Höpke, Houles Paris, De Ploeg a další.

Přijďte se na sedací soupravu Hébé podívat do showroomu QL studia na Selskou 63 v Brně a přesvědčit se o její kráse.