Sedací souprava Nisus v novém kabátě

Oblíbená sedací souprava Nisus získala nový kabát a výsledkem je pocitově odlehčená pohovka s novým dřevěným podnožím. Dřevěné podnoží se znovu dostává na scénu a získává si oblibu. Důvody jsou především estetické. Interiéry s dřevěnými prvky jsou pocitově velmi příjemné, člověk se v nich cítí pohodlně a bezpečně. Dřevo lze také lépe kombinovat s tradičním nábytkem a perfektně zapadne i do moderních dřevostaveb nebo roubenek. Vysoké kónické nožky umožňují v okolí pohovky velmi jednoduchý úklid, bez potíží pod ní projede i robotický vysavač.

Další novinkou je ozdobná paspule v rozích opěrákových polštářů, která modelu dodává na originalitě. Nisus lze také nově pro větší pohodlí uživatelů osadit opěrkami hlavy, které mohou být integrované výklopné nebo samostatné.   

Stále je na výběr nespočet druhů potahových materiálů, charakter této pohovky vynikne v kůži i v textilním potahu. Na první pohled je na ní vidět třeba efektní dvojité prošití, které dokazuje zručnost profesionálních šiček.  

Nisus se dobře vyjímá v obývacích pokojích, pracovnách i kancelářích. Přijďte se na nový model podívat do showroomu QL studia na Selskou 63 v Brně, kde ho máme vystavený v exkluzivním látkovém provedení. Na výběr je velké množství rozměrových variant.