Slovenský výrobce BRIK představuje designové novinky.

Kde jinde se inspirovat než právě u slovenské špičky ve výrobě nábytku? Prohlédněte si jeho novinky pro rok 2020, které měli být představeny na letošních veletrzích a perfektní realizace.

Veletrh se nekonal.

Na veletrhu NÁBYTKU A BÝVANIE ve slovenské Nitře měla představit značka BRIK nové designové výrobky pro rok 2020. Bohužel se veletrh nekonal. Touto cestou vám přestavujeme novinky KOMODU BARBAKAN a STŮL PIARG.

Komoda Barbakan slovenského výrobce Brik.

Komoda Barbakan pokračuje v autorské kolekci soliterů, která vzniká ve firmě Brik více než 27 let. Je výrazná plasticitou svého korpusu nabízejícího 3 zásuvky a 3 prostory s dvířky.

Jídelní stůl Piarg slovenského výrobce Brik.

Stůl Piarg je designový jídelní stůl hlavně určený do vašich prostor, kde jídelní část je spojena s obývacím pokojem. Velká a robustní stolová deska je postavena na výrazném atypicky tvarovaném podnoží.

Jedinečný design.

Každý rok představuje společnost Brik na veletrhu své výrobky, kde velkou pozornost vzbuzují nábytkové solitéry. Jistě si i vás získá vysoká míra řemeslného zpracování a jedinečný design Ivana Čobeje. Jen si představte domov krásně sladěný v jednotném designu nábytku.

BRIK prezentuje na svém webu velkou galerii referencí svých zákazníků. Jistě v ní naleznete inspiraci řešení interiérů bytů, rodinných domů i luxusních rezidencí. Špičkový nábytek je dokonale sladěný v harmonii celého interiéru.

To nejlepší pro vás.

Jsme si vědomy, že výběr nábytku není jednoduchou záležitostí. Naši odborní prodejci vám rádi poradí s výběrem produktu, který je pro vás vhodný a odpovídá vaši konkrétní představě. Samozřejmě s vámi zkonzultují použité materiály a provedení konstrukce, tak výběr potahových látek a řešení obytného prostoru jako celku. Samozřejmostí je i doprava a vynáška s předáním našich produktů až k vám domů i s kompletací zajištěnou námi osobně. Budeme se těšit na viděnou u nás v showroomu QL Studio.

Archív a foto: BRIK, a.s.