Zvyšujeme úroveň bydlení

Čím se zabýváme v QL Studiu?  Hlavním prvkem naší identity je koncept „vyrobeno v Česku“, díky kterému máme v portfoliu výrobků především české producenty nábytku s řemeslnou tradicí. Primárně se potom zabýváme odbornou oporou a prodejem nábytku, který je pro vás vhodný a odpovídá vašim konkrétním představám.

Jsme odborníci v prodeji nábytku

S čím Vám můžeme pomoci? Pomáháme především s odbornou pomocí při výběru a prodeji nábytku, která zahrnuje jak konzultaci použitých materiálů a provedení konstrukce,tak výběr potahových látek a řešení obytného prostoru jako celku. Dále pak se zpracováním přehledné cenové kalkulace se všemi důležitými specifikacemi produktů.

V čem spočívá naše výjimečnost? Zajišťujeme pro vás odbornou službu, která obsahuje příjemné setkání u nás na showroomu. Výběr z více než dvou tisíc potahových materiálů. Dopravu a vynášku s předáním našich produktů až k vám domů i s kompletací zajištěnou námi osobně.

To nejlepší pro vás

Vybereme s Vámi nejlepší produkt  z naši nabídky. Většinu produktů si  můžete ihned vyzkoušet na showroomu.

Co očekávat u nás na showroomu? Srdečné uvítání, dobrá káva a pohodové posezení je u nás na showroomu příjemnou součástí výběru nábytku. Na ploše o rozměru pěti set metrů čtverečních můžete vyzkoušet na dvacet sedacích souprav, více než deset čalouněných postelí, přes dvacet solitérních kusů nábytku a okolo šedesáti nábytků z řad jídelních židlí a stolů.

Kde nás a náš showroomu najdete? Brno Maloměřice jsou městská čtvrť na severovýchodním okraji města Brna. Přijedete za námi snadno autem, případně hromadnou dopravou. Naše adresa je ulice Selská 63, Brno. Těšíme se na vás a na brzkou viděnou u nás na showroomu QL Studia.

Pro lepší bydlení

Když kupujete byt. Když stavíte rodinný dům. Jsme vašim partnerem při zařizování nového bydlení.

Navrhujeme a realizujeme přesně podle vašich představ jedinečné a osobité interiéry, které díky své  originalitě neztrácí ani v průběhu času na své hodnotě. Zde si prohlédněte některé naše vybrané realizace.

Přátelští odborníci

Zakládáme si na vysoké úrovni odborných znalostí a přátelskému přístupu k  zákazníkovi.

Těšíme se na Vaši návštěvu a společné zážitky u nás na showroomu.
Se srdečným pozdravem tým QL Studio