Úspěch značky Bohm na iF Design Award

Böhm se stal jednou z oceněných firem v rámci mezinárodní designové soutěže iF DESIGN AWARD 2018. Vítězný produkt, křeslo Phoenix, navrhl designer Michal Karafiát. iF DESIGN AWARD je světově známá nezávislá soutěž designérů, která je pořádána každý rok. Křeslo Phoenix si pro ocenění zvolila porota o 63 členech, kteří jsou nezávislými experty ze všech koutů světa. Naše křeslo Phoenix tímto zvítězilo mezi dalšími 6.400 soutěžícími, kteří zaslali své nejlepší výrobky z 54 zemí světa s nadějí, že získají svou certifikaci kvality iF DESIGN AWARD.

    

Designové křeslo Phoenix umí zaujmout na první pohled. Je nejmladším přírůstkem do portfolia křesel české značky BOHM. Pro čalouníky z Jihlavy byl velkou výzvou. Designér zvolil naprosto nové a neotřelé řešení, jak co se týče podnože, tak vzájemného poměru sedáku a opěráku. S Phoenixem se můžete stát sami návrhářem. Jen na vás záleží jaké vyberete provedení. Velmi dobře se kombinují látky na sedáku a opěráku v různých barvách a tím ještě podtrhují jeho jedinečnost. Ocenění v designových soutěžích jsou toho důkazem, zejména IF DESIGN AWARD 2018.

Designové křeslo Phoenix můžete zhlédnout a vyzkoušet u nás na showroomu QL Studio v Brně. Další informace můžete také získat na stránkách české zančky BOHM a na stránkách  iF WORLD DESIGN GUIDE.