Úspěšná kolekce židlí MERANO

Merano je velmi úspěšná kolekce židlí společnosti TON, oceněná řadou prestižních světových cen. Zahrnuje židli, křeslo, barovou židli a nově i lounge křeslo. Kolekce Merano získala své jméno podle rodného města italského designéra Alexe Guflera. Je určena jak vám, kteří volíte židli převážně kvůli jejímu vzhledu, tak i vám, jež dáváte přednost praktické stránce při sezení. Základní provedení je v buku, další možností je dubové dřevo, ale také ořech nebo barvy pantone a ral.

Židle Merano

Židle Merano propojuje spodní konstrukci z masivního dřeva s harmonickými tvary ohýbané překližky v sedáku a opěrce. Díky použité výrobní technologii je velmi lehká a neobsahuje žádné šrouby či kovové části. Společně s barovou židlí vytváří set ke křeslu Merano. V nabídce je také čalouněná varianta židle, která je velmi pohodlná a vřele vám ji doporučujeme. Jedinečnost židle potvrzuje prestižní ocenění iF Design Award.

Křeslo Merano

Křeslo Merano je díky velmi vysokému komfortu sezení a svému designu jedním z nejoblíbenějších produktů portfolia TON. Výjimečnost křesla potvrzují prestižní ocenění Reddot Design Award a Good Design. Dominantními prvky křesla jsou dvě osově se křížící ohnuté překližky, sloužící jako sedák a zádová opěrka zároveň. Navzdory těmto ohybům, nohy židle popírají tradiční ohyby produktů Ton a zůstaly zcela rovné. Použité materiály zaručují stabilitu a pevnost při zachování nízké hmotnosti. V nabídce je také čalouněná varianta křesla. Vybírat můžete z nespočet látek a kůží.

 

Barová židle

Barová židle Merano propojuje spodní konstrukci z masivního dřeva s harmonickými tvary ohýbané překližky v sedáku a opěrce. Díky použité výrobní technologii je velmi lehká a neobsahuje žádné šrouby či kovové části. Společně s židlí a barovou židlí v nižním provedení vytváří set ke křeslu Merano. Nabízí se také čalouněná varianta. Jedinečnost židle potvrzuje prestižní ocenění iF Design Award.

 

Lounge křeslo Merano

Lounge křeslo je horkou novinkou a posledním přírustkem do rodiny Merano. Stejně jako další modely v kolekci, kombinuje i lounge křeslo Merano masivní nohy s ohýbanou překližkou v sedáku a opěrce. Typický tvar opěradla a područky jsou tentokrát spojeny v jeden kus a ve vnitřní straně nabízí pohodlné čalounění.

Přijďte se na kolekci Merano podívat a osedět si ji do QL Studio na Selskou 63 v Brně. Budeme se na vás těsit!