Značka BOHM představuje nový katalog

Přední výrobce sedacích souprav v České republice, společnost Böhm, vyšla s novým katalogem. V katalogu naleznete širokou škálu produktů, mezi které mimo sedací soupravy patří také křesla, postele, stolky a další doplňky.

Společnost Böhm, která sídlí v Jihlavě, vystupuje na trhu již od roku 1993. Hlavním cílem této značky je vytvářet kvalitní produkty, na kterých budete moci ocenit precizní zpracování každého detailu. Modely z kolekce společnosti Böhm jsou navíc upravovány dle individuálních požadavků zákazníka a díky rozmanité škále potahových látek, jež jsou u nás dostupné, je možné vytvořit produkt, který bude přesně odpovídat vkusu zákazníka.

Každý rok přichází společnost s Böhm s novými modely čalouněného nábytku a kolekcí potahových materiálů, které odpovídají současným trendům. Katalog je nyní rozšířen o novou nabídku postelí, mezi které patří modely Branco, Cordoba a Solero. Je však také plný populárních stálic jako jsou sedací souprava Domingo, sedací souprava Porto, křeslo Vogue nebo křeslo Phoenix, které v roce 2018 obdrželo prestižní mezinárodní ocenění IF Design Award.

Katalog je dostupný u nás na prodejně v tištěné podobě nebo v digitální podobě můžete stáhnout ZDE.