Zpomalit a snít

Polstrin na Designbloku představil novinku Chaise Longue Pure a Chaise Longue Comfort od designéra Davida Pacáka. Chaise Longue Pure je nadčasová lenoška křehkých tvarů, v interiéru působí elegantně, lehce a vzdušně. Její pomyslná minimalistická vlnka může přinášet pohodlí v každém interiéru. Chaise Longue Comfort, jak již název napovídá, je zaměřena na vyšší pocit pohodlí, který je umocněn vyšším polstrováním lehací plochy.

Chaise Longue jsou úžasně pohodlné lenošky, které se svými minimalistickými tvary uplatní a přinesou pohodlí do každého interiéru. Lenošky slouží k relaxaci a nabízí prostor, kde lze zapomenout na každodenní shon. „Zpomalit a snít“, to je motto novinky. Najít si nejen čas, ale i prostor shodit ze sebe celodenní stres. Lenošky Chaise Longue Pure a Comfort jsou k tomuto účelu jako stvořené. Stačí si najít svůj kout, vyhranit si trochu času, položit se a vychutnávat si jednoduchou křivku, která jde ruku v ruce s ergonomií našeho těla a nabízí příjemnou relaxaci.

Nyní máte jedinečnou šanci si lenošky vyzkoušet na vlastní kůži v showroomu QL studia. Neváhejte a přijďte si k nám polenošit! Na lenošku si můžete vybrat některou z 1 700 látek, které u nás na showroomu máme. Podnoží nabízí také několik variant ,a to provedení nerez, komaxit s jemnou strukturou v černé nebo hnědé barvě. Praktickým doplňkem lenošky, který doporučujeme, je podhlavník, který umožní pohodlné uložení vaší hlavy.